top of page

O Nas

Greenlynx jest firmą, która powstała w 2012 r. w odpowiedzi na potrzeby współczesnego człowieka, dla którego najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz zrównoważony rozwój w otaczającym Nas świecie. 

Specjalizujemy się w doradztwie dla przedsiębiorców, samorządów, a także osób prywatnych.  Głównym obszarem Naszej działalności  jest ochrona środowiska oraz bezpieczeństwo i higiena pracy. Świadczymy  również usługi w dziedzinie prawa branżowego, skupiając się na interpretacjach najważniejszych przepisów prawnych, a także doradzając klientom w szczegółowych kwestiach dotyczących zagadnień formalno-prawnych z określonego obszaru działalności.

Nasza firma łączy w sobie doświadczenie oraz innowacyjność. Stosujemy zarówno sprawdzone od wielu lat i skuteczne rozwiązania problemów związanych z ochroną środowiska naturalnego oraz ochroną i bezpieczeństwem pracownika, jak i nowoczesne techniki do zobrazowania poszczególnych problemów.

Posiadamy szerokie zaplecze, współpracujemy z najlepszymi specjalistami oraz instytucjami z całego kraju. Nasz potencjał to także portal internetowy, z którego czerpać wiedzę mogą wszyscy zainteresowani prezentowaną w nim tematyką.

 

Wyróżnia Nas interdyscyplinarne podejście do każdego tematu. Nasi pracownicy posiadają wiedzę z wielu dziedzin i analizują dany temat pod każdym kątem, aby dojść do właściwych wniosków. Jednocześnie dostosowujemy się do potrzeb klienta, zwracając uwagę przed wszystkim na  dokładność i terminowość wykonywanych usług. 

bottom of page